Soubor ke stažení

Nenechte se šidit!

Našich zákazníků si vážíme a respektujeme jejich právo nakupovat i jinde. Abychom jim i v takovém případě byli prospěšní, níže uvádíme několik základních bodů, na které je dobré si dát při nákupu obalových materiálů a hygieny pozor.

Obchod není jen cenovka!

Často se setkáváme s prodejci, kteří lákají zákazníka k „výhodnějšímu“ nákupu pouze na základě prodejní ceny výrobku. Cena však není všechno, co obchod utváří.

Skutečná cena

Někteří prodejci používají různé „triky“, s nimiž se setkáváme jak my, tak Vy, naši zákazníci. Na první pohled výhodnější cena je tedy ve výsledku vyšší než u „dražších“, ale nešizených výrobků. Za onu „nižší“ cenu dostanete totiž méně zboží v nižší kvalitě, takže musíte nakupovat častěji nebo se musíte potýkat s nespokojeností Vašich zákazníků.
Pokud nakupujete osobně v prodejnách Cash&carry, cena, kterou platíte, není konečná. Je do ní třeba započítat Váš čas, PHM, amortizaci vlastních dopravních prostředků a podobně.
Oproti těmto cenám je cena zboží zakoupeného v ECOFOL, s.r.o., konečná a již se Vám nezvyšuje o žádné vícenáklady. Navíc nemusíte Vy nebo Vaši zaměstnanci trávit čas mimo provozovnu, ale můžete se plně věnovat své podnikatelské činnosti.

PŘI NÁKUPU OBALOVÝCH MATERIÁLŮ PROTO DOPORUČUJEME SLEDOVAT:

Rozměry

Např.: Potravinářské fólie – deklarovaný návin na roli není vždy v souladu se skutečným návinem.
Poctivá hmotnost PE potravinářské fólie 29 cm x 300 m v tloušťce 8,5 mic je 0,76 kg (váha role vč. dutinky). Hmotnost fólie 29 cm bez dutinky je 0,68 Kg. A poctivá hmotnost u PE potravinářské fólie 44 cm x 300 m v tloušťce 8,5 mic je 1,15 kg (váha role vč. dutinky). Hmotnost fólie 44 cm bez dutinky je 1,03 kg. Maximální povolená tolerance návinu je ± 5 m.

Kvalitu materiálu

Do materiálu používaného pro výrobu tašek a sáčků bývá často z úsporných důvodů přidáván nekvalitní regranulát.
Kvůli tomu jsou výrobky z tohoto materiálu výrazně horší kvality, než výrobky z materiálu poctivého, bez těchto přidaných příměsí. Podobně tomu je i u mnoha dalších výrobků.

Tloušťku materiálu

Rychlým a poměrně přesným ukazatelem tloušťky materiálu bývá hmotnost výrobku. Porovnejte hmotnost zboží dodávaného ECOFOL, s.r.o., s výrobky jiných dodavatelů. Např. role (20 ks) pytlů rozměru 70 x 110 cm a síle 50 mic váží 1,98 kg.

Skutečný a deklarovaný počet kusů

U výrobků balených ve velkém počtu kusů, jako například příbory, misky, tašky, sáčky, HDPE rukavice apod., se vyplatí balení přepočítat.
Použitím váhy lze snadno a rychle ověřit, zda balení obsahuje správný počet kusů. Stačí přepočítat jedno balení a jeho hmotnost pak porovnat s hmotností dalších balení.

Kvalitu dodávaných výrobků

Vzhledem k tomu, že kvalitu řady výrobků není snadné v praxi prověřovat, stává se, že někteří dodavatelé na počátku, při snaze zákazníka získat, prezentují zboží v určité kvalitě, kterou však kvůli dosažení větších zisků postupně snižují.

Cenu za dopravu

Nezanedbatelnou součást ceny zboží může tvořit i cena dopravy. ECOFOL, s.r.o., však neúčtuje dopravu, poštovné ani balné (viz VOP) při

  • platbě v hotovosti u objednávek nad 500 Kč bez DPH
  • bezhotovostní platbě u objednávek nad 2000 Kč bez DPH

V případě Vašeho zájmu o prověření podobných výrobků jiných dodavatelů se na nás neváhejte obrátit.
Naši pracovníci Vám bezplatně a nezávazně zpracují odborné posouzení vzorků těchto výrobků a porovnají jejich deklarované parametry se skutečností.

 Jak objednávat

Eva Pavlovcová
Tel.: 724 097 070, 475 503 311
Fax: 475 503 132
objednavky@ecofol.cz


Rychlá informace o ceně

Manažer prodeje:
Petra Veselá
Tel.: 734 150 550, 602 140 734
vesela@ecofol.cz


Výprodej

Zde naleznete seznam zboží ve výprodeji.

více informací

Kniha přání a stížností

Vážení zákazníci,
mezi naše hlavní cíle patří Vaše trvalá spokojenost s našimi produkty a službami.
Abychom je mohli stále zlepšovat, je pro nás velmi důležitá zpětná vazba od Vás.
Proto uvítáme, pokud nám na níže uvedený e-mail zašlete jakékoli Vaše náměty či stížnosti.
Rádi je s Vámi vyřešíme.
Děkujeme předem za Vaši spolupráci, velmi si jí vážíme.

Zdeněk Dvořák
jednatel společnosti
praniastiznosti@ecofol.cz