Banner Slovo majite

Slovo majitele

U příležitosti 20 let existence naší společnosti bych rád řekl několik slov všem našim obchodním partnerům.

Podobně jako v mnoha jiných oborech podnikání v České republice platí i v oblasti obchodu s obalovými materiály a hygienou, že mnoho výrobců i distributorů těchto výrobků své produkty šidí.
Někteří více či méně nevědomě, jiní promyšleně, cíleně.
Existence některých firem doslova stojí na této „filozofii“, heslem smyslu jejich činnosti je – ošiďme vše a každého, koho ošidit lze.
Obalové materiály patří mezi výrobky, které jsou specifické, spotřebovávají se ve velkém počtu kusů a není snadné zjistit, zda tyto výrobky jsou neošizené, poctivé.

Před mnoha lety jsem spolu s mými nejbližšími spolupracovníky zaujal postoj, že cílem podnikání by neměl být rychlý nepoctivý zisk, ale že podnikání by mělo stát na stabilních principech poctivosti a skutečné služby zákazníkovi.
Proto mohu s čistým svědomím říci, že všechny naše výrobky zadáváme do výroby v souladu s parametry, které našim zákazníkům posléze deklarujeme, a že se u nás nesetkáte s žádnou formou podvodu.
Jak jsem již zmínil, na začátku jsme stáli tváří v tvář realitě, která pro toto naše uvažování nebyla nikterak přátelská.
Ceny některých našich výrobků se mohou na první pohled jevit jako vyšší, než u jiných prodejců. Avšak již mnoha našim zákazníkům jsme kvalifikovaným porovnáním parametrů těchto výrobků názorně prokázali, že naše ceny jsou ve skutečnosti nižší a odpovídají deklarované kvalitě.
Navzdory tomu jsme však věřili, že se poctivost vyplatí, a po letech můžeme říci, že tomu tak skutečně je.
Z dlouhodobého hlediska vidíme, že právě naše solidnost, pominu-li náš servis, široký sortiment, který importujeme z vybraných továren z řady zemí světa, velikost naší společnosti a další výhody, které našim partnerům nabízíme, je tím hlavním aspektem, který rozhoduje o našem úspěchu.
Většina našich zákazníků je nám dlouhé roky věrná a my jsme přesvědčeni, že hlavním důvodem je právě naše korektnost.
Řada úspěšných podnikatelů si mnohem častěji než v minulosti uvědomuje, že hodnoty, o kterých se zmiňuji, mají pro jejich podnikání zásadní přínos.


Abychom usnadnili našim zákazníkům orientaci a vymezili naše výrobky od ostatních, začali jsme naše nejprodávanější výrobky od roku 2006 označovat produktovým logem „ideal pack“.

Spektrum těchto výrobků se neustále rozšiřuje a zaručuje spotřebitelům mnoho výhod oproti neoznačeným a těžko identifikovatelným výrobkům.

Více o výrobcích značky „ideal pack“ se dozvíte na 7. straně našeho katalogu.

Více o šizených výrobcích se dozvíte na stranách 74 a 75 našeho katalogu.


Od roku 2015 naše výrobky navíc označujeme tzv. „pečetí poctivosti“, abychom ještě více zdůraznili hlavní princip našeho podnikání.

Rád bych na závěr poděkoval všem, kteří si pro svou obchodní činnost zvolili nebo v budoucnu zvolí právě spolupráci s námi.

S přátelským pozdravem

Zdeněk Dvořák
ECOFOL, s.r.o.Jak objednávat

Eva Pavlovcová
Tel.: 724 097 070, 475 503 311
Fax: 475 503 132
objednavky@ecofol.cz


Rychlá informace o ceně

Manažer prodeje:
Petra Veselá
Tel.: 734 150 550, 602 140 734
vesela@ecofol.cz


Výprodej

Zde naleznete seznam zboží ve výprodeji.

více informací

Kniha přání a stížností

Vážení zákazníci,
mezi naše hlavní cíle patří Vaše trvalá spokojenost s našimi produkty a službami.
Abychom je mohli stále zlepšovat, je pro nás velmi důležitá zpětná vazba od Vás.
Proto uvítáme, pokud nám na níže uvedený e-mail zašlete jakékoli Vaše náměty či stížnosti.
Rádi je s Vámi vyřešíme.
Děkujeme předem za Vaši spolupráci, velmi si jí vážíme.

Zdeněk Dvořák
jednatel společnosti
praniastiznosti@ecofol.cz